O projekcie

Odsłaniamy po kawałeczku obraz, namalowany specjalnie na tę okazję, jednocześnie wspierając finansowo rodzinę Łukasza. Na koniec, kiedy cały obraz zostanie definitywnie odkryty, podarujemy go Basi Chrzanowskiej i jej dzieciom.

Łukasz z Basią na nartach

Projekt jest inicjatywą Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto, realizowaną w porozumieniu i za zgodą rodziny Łukasza Chrzanowskiego. Klub prowadzi odrębną księgowość w zakresie tego projektu a całość pieniędzy uzyskanych z Waszych wpłat zostanie przekazana na konto Basi Chrzanowskiej. Niewielką prowizję od wpłat pobiera operator serwisu szybkich przelewów internetowych. Jeżeli nie chcesz albo nie możesz skorzystać z szybkiego przelewu internetowego, wpłać pieniądze na specjalnie wydzielone subkonto KW Trójmiasto nr 28 1140 2004 0000 3602 7652 8911 – z dopiskiem „dla Łukasza” – odkryjemy w Twoim imieniu kolejny fragment obrazu.

W imieniu osób, które za naszym pośrednictwem wsparły już wcześniej rodzinę Łukasza odsłoniliśmy fragmenty, widoczne od samego początku – dziękujemy stokrotnie za wsparcie.